بازار فروش نودل فوری به صورت عمده

نودل فوری بعنوان یک غذای سریع و السیر و آماده با طبخ آسان شناخته میشود و اخیرا افراد زیادی را بخود جذب نموده است،نودل فوری بعنوان یک غذای آسان پخت برای کسانی ک وقت و زمان یا توانایی اماده کردن غذا را ندارند بسیار میتواند مناسب و مقرون به صرفه باشد.

نودل ها در بازارهای عمده بفروش میرسند که نوع عمده آن بسیار ارزانتر و قیمت پایینتری دارد. به دلیل وجود طرفداران زیاد در سالهای اخیر بازار های زیادی برای فروش نودل فوری ایجاد شده و از رونق مناسبی برخوردار هستند.

نودل یک غذای مخصوص کشور کره میباشد که در زمان جنگ ابداع شده و غذای سربازان و کارگرانی که از کمبود مواد غذایی رنج می‌بردند بوده ولی امروزه به دلیل روش طبخ آسان و راحت و همچنین کمبود وقت در دنیای امروز و طعم های مختلف و دلپذیر این محصول، در سراسر جهان طرفداران زیادی را از آن خود کرده است.

بازار فروش نودل فوری به صورت عمده

بررسی میزان مرغوبیت نودل فوری

بررسی میزان مرغوبیت نودل فوری بررسی میزان مرغوبیت نودل ها با استفاده و مطالعه جدول ارزش غذایی امکان‌ پذیر است، با استفاده از جدول حقایق تغذیه ای میتوان به میزان وجود هرکدام از عناصر غذایی پی برد. این جدول بر روی بسته بندی اکثر مواد غذایی معتبر موجود است و مطالعه آن کمک شایانی به انتخاب مواد مغذی مورد نیاز بدن ما می‌کند. و مطالعه آن برای کسانی که رژیم های چاقی و لاغری دارند هم بسیار ضروری است.

در زیر میزان مواد مغذی موجود در ۴۵ گرم‌ نودل را بررسی میکنیم:

کالری ۲۱۳ کالری
چربی ۶.۹ گرم
سدیم ۵۲۸ میلی گرم
کربوهیدرات ۳۲ گرم
فیبر ۱.۷ گرم
شکر ۲.۶ گرم
پروتئین ۳.۶ گرم
پتاسیم ۵۴ میلی گرم
ویتامین E ۱ میلی گرم
ویتامین A ۱ میلی گرم
کلسیم ۹ میلی گرم
فسفر ۷۲ میلی گرم
منیزیم ۲۳ میلی گرم
روی ۰.۶ میلی گرم

اگر نودلی بخواهد تمام خواص و نیاز های تغذیه ای مورد نیاز بدن را داشته باشد و بعنوان یک نوع نودل مرغوب شناخته شود باید مشخصات جدول بالا را در خود داشته باشد، تا بتوان عنوان نودل مرغوب را به آن نسبت داد.

و برای تمام کسانی که می‌خواهند یک نوع مواد غذایی( بخصوص افرادی که رژیم خاصی را دنبال می‌کنند) را خریداری کنند مطالعه این جدول از واجبات است.

بهترین نوع نودل تند چه ویژگی هایی دارد

بهترین نوع نودل تند نودلی است که پر از طعم‌ های مختلف و ادویه های گوناگون باشد، به گونه ای که شما را ترغیب کند تا آخرین دانه آنرا بخورید. این نودل باید این‌خاصیت را داشته باشد تا شما را سیر کند.

نودل خوب تند نودلی است که در ترکیبات آنها از هویج پخته شده و گوشت گاو و سبزیجات وجود داشته باشد، و کیفیت آن به گونه ای باشد که باعث استقبال مردم از طعم و عطر آن بشود.

نودل با کیفیت تند باید در آن از فلفل های با کیفیت و عالی استفاده شود. نودل باید به طور کلی از مواد تازه و با کیفیت تهیه شده باشد.

بسته بندی نودل ها هم یک موضوع مهم است که نودل ها باید از بسته بندی‌خوبی برخوردار باشند تا میزان‌ماندگاری و حفظ کیفیت آنها به حداکثر برسد .

نودل تند بعنوان یک نودل خاص شناخته می‌شود از آنجایی که هر کسی نمی‌تواند طعم تند را تحمل کند یا به هر دلیلی به فلفل حساسیت نشان می‌دهد این نوع نودل طرفداران خاص خود را دارد ولی برخی از این افراد طرفدار پرو پا قرص نودل های تند هستند و حاضر نیستند آن را با چیزی عوض کنند. پس نودل تند یک نوع غذای سلیقه ای است که باید با ذائقه فرد جور در بیاید، شاید هرکسی نتواند آنرا مصرف کند. ولی به یکبار امتحان می ارزد.

چگونگی صادرات نودل به کشورهای اروپایی

چگونگی صادرات نودل به کشورهای اروپایی با همه گیر شدن مصرف نودل در جهان امروزه کشور ماهم بعنوان یکی از تولید کنندگان نودل در غالب شرکت‌های مختلف شروع به فعالیت کرده است ، نودل های ایرانی هم در برابر سایر رقبای خارجی حرفی برای گفتن دارند و از کیفیت و مرغوبیت و طعم و مزه ای که یک نودل به آن نیاز دارد چیزی کم ندارند. پس با این اوصاف و این کیفیت عالی صادرات نودل های ایرانی به کشور های خارجی کاری دور از انتظار و غریب نمی‌باشد.

صادرات به کشور های اروپایی معمولا برای هر تولید کننده ای یکی از بزرگترین آرزوهایش محسوب می‌شود. ولی در کل صادرات به اروپا کمی مشکل است، و منظور ما از صادرات به گونه ای است که بتوان بخشی از بازار یک کشور را در اختیار گرفت و محصول تولید شده ایرانی به یک محصول شناخته شده در بازار جهانی تبدیل شود.

برای شروع صادرات به کشور های اروپایی در ابتدا لازم است، نوعی ارتباط با خریداران و مصرف کننده ها و خریدار واسط برقرار کنیم که این امر کمی مشکل است. چرا که فروشنده هیچ پیش زمینه ای از مشتری خود ندارد و در گام نخست باید مشتری به درستی انتخاب شود.

برای شروع صادرات به اروپا باید چند مسئله را در نظر داشته باشیم 1.به زبان تجاری کشور مورد نظر تسلط داشته باشیم.

2. فرهنگ مصرف کنندگان اروپایی را بشناسیم.

3.عوامل تاثیر گذار بر خرید یک شهروند اروپایی را ارزیابی کنیم.

4.با قوانین و مقررات بازارهای اروپایی آشنا باشیم.

در رابطه با این موارد ذکر شده می‌توان با یک مشاور مخصوص صادرات به کشورهای اروپایی مشورت کرده و یا یک نماینده مسلط به این امور را استخدام کنید تا مراحل صادرات نودل به عنوان محصولی جهانی به درستی انجام شود.

در ضمن بسته بندی نودل صادراتی باید به گونه ای باشد که برای مشتریان اروپایی جذابیت داشته باشد و در عین حال نودل را از شرایط محیطی حفظ نماید.

بایدها و نبایدهای خرید انواع نودل ایرانی

در عین حال که نودل های ایرانی تولید شده در کشور از کیفیت بالایی برخوردارند ولی نکته ای وجود دارد که اکثر انواع نودل ها از فیبر و پروتئین کمی برخوردار هستند ولی در عوض چربی و سدیم بالایی در ترکیبات آنها استفاده شده است. در عین حال برخی از این نودل ها از آرد گندم کامل درست می‌شوند و یا در تهیه آنها تلاش می‌شود تا چربی و سدیم کمتری داشته باشند. در این میان برخی دیگر از انواع نودل ها موجود هستند با نام نودل غنی شده که می‌تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد، این نوع از نودل از مواد مغذی و معدنی و ویتامین های بیشتری در ترکیبات خود دارند.

در کل نودل نمی‌تواند بعنوان یک غذای لاغر کننده در نظر گرفته شود. چون نودل فاقد فیبر و پروتئین کافی میباشد و این دو عامل برای احساس سیری طولانی مدت در بدن ضروری اند. همچنین مقادیر زیادی سدیم و چربی دارد که باعث چاقی می‌شود و سدیم با محفوظ کردن آب در داخل بدن موجب چاقی می‌شود پس در نهایت نمی‌توان از نودل بعنوان یک غذای لاغر کننده و رژیمی یاد کرد حتی نودل چاق کننده نیز می‌باشد.

نودل های تهیه شده با آرد کامل گندم از نظر تغذیه ای کامل ترند و مصرف همزمان سبزیجات و مواد غذایی پروتئینی راه خوبی برای مقوی کردن یک وعده غذایی با نودل میباشد.

پس با توجه به این مسائل و همانطور که در بالا ذکر شد، اگر سلامت تغذیه برای شما مهم است، مطالعه جدول حقایق تغذیه ای کاری بسیار ضروری تلقی می‌شود و برای سلامت خود و خانواده و مطمئن بودن از اینکه آیا مواد مغذی کافی دریافت می‌کنید باید به اطلاعات این جدول توجه ویژه ای داشته باشید و تا حد امکان از نودل های غنی شده استفاده کنید و در هنگام سرو در کنار آنها از سبزیجات و مواد پروتئینی مانند تخم مرغ و گوشت استفاده کنید.

پخش عمده نودل فوری توسط تولید کننده

پخش عمده نودل فوری توسط تولید کننده تولید کنندگان نودل در سطح کشور با راه اندازی مراکز پخش مخصوص خود اقدام به پخش عمده نودل فوری در کشور می‌کنند. با تهیه نودل از تولید کننده علاوه بر قیمت تمام شده بسیار پایین تر می‌توان از اصل بودن کالا هم مطمئن شد. زیرا ممکن است سودجویان نمونه های تقلبی را در میان بسته های نودل به مشتری عرضه کنند،ولی در صورتی که خرید شما مستقیم از تولید کننده باشد این مشکل به وجود نمی آید.

مراکز پخش عمده نودل در سراسر کشور پراکنده هستند و با تحقیق و جستجو می‌توان مراکز پخش معتبر وابسته به تولید کننده را در سطح شهر ها پیدا نمود و با اطمینان خاطر خرید خود را از این مراکز انجام داد.

در ضمن وقتی از عمده فروشی های وابسته به تولید کننده خرید میکنید از تازگی و مرغوبیت محصول اطمینان دارید. و در نهایت در زمان فروش سود حاصله شما بیشتر خواهد بود و این به این دلیل است که قیمتی ک شما از تولید کننده میگیرید از قیمت عمده فروش ها و شرکت‌های پخش پایین‌تر است.

می‌توان گفت خرید نودل از تولید کننده بطور کامل تضمین کننده تمام موارد مورد انتظار در رابطه با محصول است، چه از نظر تازگی و مرغوبیت یا از نظر قیمت ویا تازگی محصول ، بطور کلی بسیار به صرفه تر است.

پس تا حد امکان سعی کنید تا از خود شرکت‌های تولید کننده به شکل مستقیم خرید کنید که شامل این مزایای ذکر شده شوید. در تکمیل این بحث می‌توان گفت خرید مستقیم از تولید کننده کاری بسیار عاقلانه و درست است و به بهبود و رشد کسب و کار شما کمک می‌کند.

خرید مستقیم نودل از فروشنده مطمئن

راه دیگری که برای خرید نودل مرغوب و خوب وجود دارد این است که این نودل ها را از فروشنده هایی تهیه کنیم که خوشنام و معتبر هستند معمولا به طور قطع در هر شهری چندین فروشنده با وجدان و مطمئن و منصف وجود دارند تا بتوان خرید های مورد نظر خود را از طریق آنان انجام داد.

حتی اگر خودتان به شخصه کسی را در این زمینه نمی‌شناسید با کمی جستجو در اینترنت می‌توان این فروشنده ها و آدرس و تلفن آنها را پیدا کرد و از آنجایی که اخیرا اکثر خریدهای مورد نظر مردم به شکل آنلاین و اینترنتی انجام می‌شود می‌توان از این طریق با این فروشنده ها ارتباط برقرار کرد و خرید را بشکل اینترنتی انجام داد و در محل مورد نظر تحویل گرفت.

این راه که بسیار جدید تر است در وقت و هزینه ها صرفه جویی می‌کند و براحتی می‌توان خریدهای خود را از راه دور یا حتی شهرهای دور گاهی حتی از کشور های دیگر انجام داد و به راحتی بدون تحمل شلوغی و گرما و سرما و دیگر مشکلات بازار، خرید را به امن ترین حالت ممکن به انجام رساند.

برای یافتن این فروشنده ها که منصف و مطمئن باشند باید تحقیقات بعمل آورد و تاکید می‌کنم به سادگی به هر شخصی اعتماد نکنید. سایتی که از آن خرید میکنید باید تاییدیه های لازم را داشته باشد و معتبر باشد و اگر یکی از اطرافیان از آن خرید انجام داده باشند بسیار بهتر است.

و پرداخت مبلغ بصورت درب منزل و یا از طریق سامانه های مطمئن و ایمن انجام شود.

این راه از خرید یک راه مطمئن و سریع و به دور از ازدحام و شلوغی است که با استقبال بسیار خوبی در کشور ما مواجه شده با این روش بسیاری کسب و کارهای جدید راه اندازی شده و حتی کسانی که سرمایه کافی برای اجاره یا خرید مکان برای ایجاد شرکت و مغازه را ندارند با این روش توانسته اند شغلی برای خود راه اندازی کنند و به در آمد برسند و حمایت از این نوع کسب و کارها کاری بسیار درست است با توجه به اینکه عرضه کننده بدلیل عدم پرداخت اجاره اضافی محصولات را باقیمت و سود پایین‌تر عرضه می‌کند.

قیمت نودل فوری در فروشگاه های زنجیره ای

قیمت نودل فوری در فروشگاه های زنجیره ای نودل فوری با توجه به طعم و راحتی که برای پخت دارد غذای بسیار پرطرفداری است و امروزه کمتر کسی را میتوان یافت که طعم این غذا را نچشیده باشد و یا آشنایی با آن نداشته باشد. نودل فوری را در تمام فروشگاه های سطح کشور می‌توان یافت و قیمت این غذا با توجه به طعم و مزه ی آن بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و هر بسته از نودل دو نفر را سیر می‌کند.

پس از این رو بسیار غذای بصرفه و اقتصادی است که فقط نیاز به خود نودل دارد و هیچ افزودنی یا سس خاص یا مخلفات دیگر برای تهیه آن نیاز نیست پس قیمت آن از یک غذای معمولی خانگی بسیار پایینتر در می‌آید.

با تمام این موارد ذکر شده نودل در برخی فروشگاه ها از تخفیف ها هم بهره مند است و حتی پایین‌تر از قیمت روی بسته به فروش می‌رسد. خرید چندین بسته از نودل برای چند وعده شما را از پخت غذا راحت می‌کند. همچنین برای تنوع می‌توان از طعم های مختلف موجود در فروشگاه ها خریداری کرد و همه ی آنها را امتحان کرد.

با مراجعه به هر کدام از فروشگاه های زنجیره ای که در نزدیکی شما قرار دارد میتوانید به سادگی نودل تهیه کنید و در عرض 10 دقیقه یک غذای لذیذ و خوشمزه و جذاب و ارزان قیمت در روی سفره داشته باشید. نودل فوری در تمام فروشگاه های سطح کشور قابل دسترسی و تهیه است شاید به همین دلیل است که این محصول تا این حد بین مردم محبوب شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما